Forum www.glob.cab.taxi.fora.pl Strona Główna www.glob.cab.taxi.fora.pl
niezależne forum zrzeszające kierowców korporacji ''GLOB CAB"

Kierowca C+E Anglia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.glob.cab.taxi.fora.pl Strona Główna -> Praca w Globie co i jak.
Autor Wiadomość
KS Service

Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 11:59, 16 Lip 2014    Temat postu: Kierowca C+E Anglia

Jesteśmy ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie.

Kierowca C+E (Anglia)

Miejsce pracy: Frome

Nr Ref.: DR/UK

Zadania:

Prowadzenie TIRa z naczepą/cysterny
Praca na terenie południowej Anglii: m.in. Westbury,Wiltshire, Aylesbury, Burminghamshire
Praca zmianowa, w pełnym wymiarze godzin(również w nocy), co najmniej 40 godzin tygodniowo

Wymagania:

Prawo jazdy C+E
2 lata doświadczenia jako kierowca C+E
Gotowość do wyjazdu do Wielkiej Brytanii między 14 a 21 lipca
Digital Tachograph Card i karta Driver CPC
Ważne badania medyczne
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Solidność, rzetelne podejście do wykonywanej pracy

Oferujemy:

Dwutygodniowe szkolenie i zapewnione zakwaterowanie na czas jego trwania
W późniejszym okresie zakwaterowanie wskazane przez pracodawcę w zależności od trasy, koszt zakwaterowania ponosi pracownik
Stawka godzinowa 9 – 14 £ + diety na trasach nocnych

Zainteresowane osoby proszone są o przysłanie CV wpisując w tytule wiadomości DR/UK na adres mailowy [link widoczny dla zalogowanych]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.glob.cab.taxi.fora.pl Strona Główna -> Praca w Globie co i jak. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)